Bowls - Pasta

  • $48.00
    Unit price per 
G.S.T included.


Pasta bowls are so versatile!  Ours are always in use as serving dishes, using for rice as well as pasta dishes rather than a plate, and for an individual salad bowl.
Please ask if you would like another glaze!